Marcel idolem każdego młodego piwosza

Tak ostatnio wspominałem „Włatców Móch” i śp. Marcela. Chciałem sobie przypomnieć jakie z Pułkownikiem browary walił ale nijak nie mogłem :(.

Nowy Ferdynand i mocny full

W pierwszej chwili pomyślałem skleroza ale zaraz przypomniał mi się Mocny Full u Ferdka Kiepskiego i jego uniwersalna etykieta 😀

Może na pierwszym zdjęciu Ferdek dziwnie wygląda (rzekłbym trochę nieswojo ten kolor fryzury i typ uśmiechu ale rodzaj piwa w garści identyfikuje bez dwóch zdań kto zacz) nie należy dać się zwieść bo po kliknięciu w obrazek Kiepski jest już sobą.

Wracając do Marcela i jego ulubionego piwa …

Jak wynika jednoznacznie ze zrzutów ekranowych filmu jest on miłośnikiem piwa marki piwo niestety nie wiadomo z jakiego browaru ani jakiej mocy. Jedno jest niezaprzeczalne piwo zbliża ludzi i kreskówki.

Piwo zbliża ludzi

Niektórym piwko towarzyszy (jak Marcelowi) aż na tamten świat, tyle że nie każdy ma Higienistkę co mu będzie browca na cmentarz podrzucała.

Jednoznacznie też piwo zbliża animki co dobrze widać na obrazku poniżej.

Piwo zbliża

Piwo posiada tylko jeden znany mi duży minus, bardzo często wymaga aby przefiltrowane resztki oddać honorowo jako mocz. Co zapewne obrazuje kolejny zrzut z filmu gdzie Anusiak, Konieczko Maślana i Czesio ściągnęli gacie i leją na wszystko.

a po piwie trzeba się odlać

14 lutego 2011

Możliwość komentowania jest wyłączona.