Zmiany Pana Prezesa

Nie żebym się czepiał świeżo upieczonego blogera, ale skoro gość lubi piwo to trzeba również pamiętać co mówił o piwo pijących jak on internautach.

Prezes PiS mówi tam m.in.: „Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować”.

Wiem za co Kain zabił Abla ale to nie stary dowcip tylko fragment niedokońca nieautoryzowanego wywiadu z marca 2008.

To raptem trzy lata więc na dobrą sprawę tylko jedna kadencja i nie widzę powodów dlaczego miałbym zapomnieć o tej jego wypowiedzi.
Nieautoryzowany wywiad to taki w którym powiedziano co się naprawdę myśli ale oficjalnie ma to zostać przemilczane, ot taka oficjalna hipokryzja.

Widać Jaro Kaczyński zmienia swoje zdanie bo mu potrzeba zmiany wizerunku i nowych głosujących. Czekam na nadciągającą z jego ust pochwałę internetu oraz poluję na fotkę jara przy kompie z piwem :).

Najwyraźniej prezesowi donieśli  że istnieje spora grupa pijących piwo internautów chcących głosować zdalnie pomiędzy aldut-mangą a strzelanką on-line. Czy mu się to podoba czy nie stanowią siłę wyborczą która rośnie w siłę i z którą trzeba się liczyć.

Na zakończenie autoryzowana wypowiedź prosto z YouTube
httpv://www.youtube.com/watch?v=j-3cfK-UAck

Sam nie wiem czy się szczycić czy wstydzić że Jaro pracował w bibliotece. Czy to biblioteki są siedliskiem gdzie wykluwa się paranoja, donosicielstwo i gromadzenie haków, zdecydowanie nie ale po prezesie sądząc… Nie, chyba nie należy się chwalić takim bibliotekarzem.

18 lutego 2011

Możliwość komentowania jest wyłączona.